امروز: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 27666
تاریخ انتشار: ۱:۴۷ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۲
چاپ این نوشته
Share
رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان خبر داد:

مشکلانی از تصویب صدور مجوز تدریس و جذب دانشجو در سه رشته دانشگاهی مهم برای در دانشگاه علمی و کاربردی هنر از اول مهرماه خبر داد.

به گزارش مباحث،  رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان شامگاه پنج‌شنبه در جلسه ضیافت افطاری با اصحاب رسانه و خبرنگاران در دانشگاه علمی و کاربردی هنر اظهار کرد: یکی از افتخارات این دانشگاه اخذ مجوز رشته‌های دانشگاهی درزمینهٔ هنر است که منحصربه‌فرد بوده.

احسان مشکلانی با بیان اینکه بر اساس تلاش صورت گرفته اساتید و مسئولان مربوطه از اول مهرماه موفق به کسب مجوز لازم برای تدریس در سه رشته استراتژیک درزمینهٔ هنر شده‌ایم، گفت: از سوی وزارت علوم این مجوزها صادرشده است و افتخاری بزرگ برای اصفهان است.

مشکلانی تصریح کرد: سه رشته جدید و مهم استراتژیک از اول مهرماه در دانشگاه هنر تدریس می‌شود که مراحل پذیرش دانشجویان انجام‌شده است، مجوز تدریس این سه رشته از آن بابت اهمیت دارد که در منطقه جنوب کشور، تنها در این دانشگاه وجود خواهد داشت.

وی ادامه داد: رشته‌ها عبارت‌اند از رشته کارشناسی تئاتر کاربردی، رشته کارشناسی خبرنگاری فرهنگی و اجتماعی و رشته مهم مجری‌گری و اجرا که تنها در دانشکده خبر صداوسیما در حال حاضر تدریس می‌شود.

رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان در پایان از برنامه‌ریزی دقیق صورت گرفته وهمت والای گماشته شده مسئولان برای برگزاری هرچه باکیفیت‌تر این رشته‌ها از اول مهرماه خبر داد و افزود: تفاهم‌نامه‌هایی با صداوسیمای استان صورت گرفته است که جذب مجری برای این سازمان تنها از خروجی‌های این دانشگاه باشد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها