امروز: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 27663
تاریخ انتشار: ۱:۲۹ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۲
چاپ این نوشته
Share
دبیر دهمین جشنواره مطبوعات اصفهان:

قلمکاریان از برگزاری دهمین دوره جشنواره مطبوعاتو خبرگزاری های اصفهان در مرداد ماه امسال خبر داد.

به گزارش مباحث، سید محمد  قلمکاریان شامگاه پنج‌شنبه در جلسه ضیافت افطاری با اصحاب رسانه و خبرنگاران در دانشگاه علمی و کاربردی هنر اظهار کرد:رسانه ها به واقع چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویای مردم هستند و خصیصه آنها این است که باید با بی طرفی امانت دار پیمان الهی باشند.

وی با اشاره به فرمایشات امام راحل در زمینه رسانه واهمیت کار خبری  مبنی براینکه « اگر قلم ها ارشادی باشد می تواند ملت هارا نجات دهد و اگر قلمی بلغزد ملتی را به انحطاط می کشاند» گفت: رهبر معظم انقلاب نیز در این زمینه می فرمایند قدرت رسانه از بمب اتم هم بیشتر لذا بر این اساس جشنواره مطبوعات یک جایگاه والایی را در عرصه جامعه  و اصحاب رسانه دارد.

دبیر دهمین جشنواره مطبوعات اصفهان  خاطرنشان کرد: امسال به مناسبت روز خبرنگار  در ۱۷ مردادماه روز خبرنگار، با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  دهمین دوره جشنواره مطبوعات برگزار می شود.

وی ابراز کرد: این دوره از جشنواره مطبوعات با شعار « رسانه یعنی مردم» برگزار خواهد شد که از جمله اهداف این جشنواره ایجاد همدلی و همزبانی میان اصحاب رسانه، ارتقا محتوا و پیشرفت کاریی، ایجاد رقابت مثبت ، توسعه ظرفیت های موجود  مطبوعات و شناسایی استعدادها است .

قلمکاریان افزود: این دوره از جشنواره در دو بخش اصلی(حرفه ای) و بخش جنبی (ویژه ) برگزار می شود که بخش اصلی شامل گزار خبری، مصاحبه، عکس خبری، طنر و کاریکاتور، تیتر، طراحی و صفحه آرایی و طنز مکتوب است .

وی ادامه داد: بخش ویژه شامل  موضعاتی چون قرآن و عترت، ترویج فرهنگ نماز و خانواده، گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی،  شهر خلاق و شهردار موفق، آسیب های اجتماعی  و مدیریت مصرف آب شرب است.

دبیر دهمین جشنواره مطبوعات اصفهان عنوان کرد: هر نفر می تواند تنها  دو اثر برگزیده خود را  ارسال کند و نهایتا در بخش جنبی هر فرد می تواند در دو بخش فقط شرکت نماید.

وی ابراز کرد: مهلت ارسال آثار و ثبت آنها در سامانه به نشانی Isfahan.pressfestival.ir   از ۲۵ خردادماه تا ۱۵ تیرماه است و سپس از ۱۵ تیرماه تا ۳۰ تیرماه زمان بررسی آثار توسط داوران است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها