امروز: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 27661
تاریخ انتشار: ۱:۰۳ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۴/۲
چاپ این نوشته
Share
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان:

حجت‌الاسلام ارزانی گفت: سیاست و اصول وزارت ارشاد دولت یازدهم تأکید بر اصل واگذاری و واسپاری به بخش خصوصی است که خانه مطبوعات از آن جمله است.

به گزارش مباحث، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان شامگاه پنج‌شنبه در جلسه ضیافت افطاری با اصحاب رسانه و خبرنگاران در دانشگاه علمی و کاربردی هنر اظهار کرد: بر اساس جلسات متعددی که با وزیر ارشاد اسلامی داشته‌ام، صراحتاً بیان می‌کنم که دغدغه وزیر فرهنگ دولت یازدهم درزمینهٔ فرهنگی تحقق مطالبات رهبری است.

وی با بیان اینکه اصل و سیاست دولت یازدهم درزمینهٔ فرهنگی منطبق بر اصل واگذاری است تصریح کرد: این روش دولت یازدهم است که درزمینهٔ های مختلف ازجمله مسائل فرهنگی و مربوطه به هنرمندان اصل بر واسپاری به بخش خصوصی و انجمن‌ها بسپارد و کار را به‌پیش ببر د و خود وظیفه نظارت و حمایت را بر عهده بگیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان به دنبال این سیاست دولت یازدهم عمل می‌کند و وظیفه خود را تصدی‌گری درزمینهٔ های مختلف نمی‌داند و سعی دارد اجرای برنامه‌های را به بخش خصوصی و انجمن‌ها بسپارد.

وی تأکید کرد: خانه مطبوعات اصفهان نیز ازجمله بخش‌های خصوصی و انجمن‌های باسابقه‌ای است که می‌تواند مجری و تصدی برنامه‌های مختلف مربوط به اصحاب رسانه را بر عهده بگیرد و نظر و اعتقاد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز بر این است.

حجت‌الاسلام ارزانی خاطرنشان کرد: در برگزاری دهمین جشنواره مطبوعات استان نیز این چنین عمل شده است و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی صرفاً حامی و ناظر است و اجرای کار با هیئت‌مدیره خانه مطبوعات است.

وی در توصیه‌ای به خبرنگاران گفت: توصیه می‌شود که با حضور پرشور خود در انجمن‌ها و خاصه خانه مطبوعات باعث تحکیم بخشی این نهاد شده تا به تبع این نهاد نیز بتواند با حرف محکم‌تری در راستای مطالبات شما اقدام کند، تشتت باعث از بین حمایت‌های دیگران نسبت به اصحاب رسانه می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان در پایان افزود: هم مدیریتی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمی وارونه است و دستورات و برنامه‌ها به‌صورت ابلاغی و از بالا به پایین صورت نمی‌گیرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها