امروز: یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 27492
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
چاپ این نوشته
Share
پیام آیت الله طباطبایی نژاد درخصوص انتخابات 29 اردیبهشت 96 :

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان بر لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات روز جمعه تأکید کرد و گفت:حضور حداکثری و پر شور مردم در انتخابات، امنیت و سربلندی را برای کشور به ارمغان می آورد.

به گزارش مباحث،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان ، از شور و هیجانی که در کشور به واسطه برگزاری انتخابات به وجود آمده ابراز خرسندی کرد و گفت: مردم ایران اسلامی با حضور پای صندوقهای رأی به مردم دنیا اعلام می کنند، که علی رغم گذشت ۳۸سال از انقلاب اسلامی ایران هنوز روی آرمانها و اعتقادات خود استوارند.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، اظهار کرد: کشور ما بر اساس جمهوری اسلامی اداره می شود و معنایش این است که کارگزاران نظام به وسیله اکثریت مردم انتخاب می شوند.

وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات، واجب اجتماعی است، خاطر نشان کرد: از نظر برخی مراجع، شرکت در انتخابات نه تنها واجب اخلاقی و اجتماعی است، بلکه یک واجب شرعی است.

آیت الله طباطبایی نژاد، با بیان این مطلب که حضور در انتخابات دلیلی بر متمدن بودن مردم است، تصریح کرد: مردم با حضور با شکوه خود قدرتشان را به رخ جهانیان می کشانند و نشان می دهند دلبسته به اسلام و حکومت اسلامی هستند و حاکمان را امین خود می دانند.

نماینده ولی فقیه در استان اذعان داشت: علی رغم مدعیان جهانی دموکراسی،  بهترین دموکراسی اسلامی در طول تاریخ، در ایران برقرار است.

وی تأکید کرد: مردم باید همه تلاش خود را در انتخاب فرد اصلح به کار برند، چرا که شهر و کشور خود را به آنها می سپارند و اگر در انتخاب خود اشتباه کنند، به خود و کشور خود خیانت کرده اند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: همگان باید در برگزاری انتخاباتی آرام و مطمئن تلاش کنند و نگذارند، شیطنتهای دشمنان همبستگی آنها را خدشه دار کند.

وی در پایان ضمن تأکید بر حفظ احترام متقابل طرفداران هر نامزد، اظهار داشت: اسم هر کسی که روز شنبه از صندوقهای رأی خارج شد، به عنوان رئیس جمهور همه مردم ایران است و باید برای آبادانی این کشور تلاش کند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها