امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 26243
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۶ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱
چاپ این نوشته
Share
مدیر حوزه علمیه استان خوزستان:

حجت الاسلام و المسلمین بهرام پور گفت: در چند روز اخیر، دشمنان از اعتراضات آرام مردمی سوء استفاده کرده و در تلاش برای القای این مطلب هستند که «مردم خوزستان با انقلاب و نظام مخالف هستند» درصورتی‌که هیچ‌گاه این‌گونه نبوده و مردم انقلابی استان، پاسخ رسانه‌های معاند را در ۲۲ بهمن دادند.

به گزارش مباحث، حجت الاسلام و المسلمین مسعود بهرام پور، مدیر حوزه علمیه خوزستان، با اشاره به تعطیلی حوزه علمیه خوزستان که به دلیل ورود سامانه گرد و خاک در استان انجام شد، اظهار داشت: آنچه امروز روحانیت را نگران کرده، کمبودها و نارسایی‌هایی است که منشأ مدیریتی داشته و قابل پیش‌بینی و پیشگیری هستند، اما متأسفانه شاهد اقدام مؤثر مسئولان نیستیم.

وی با تأکید بر اینکه روحانیون اهوازی نگران کمبودها و نارسایی‌های استان خوزستان هستند، گفت: خوزستان از حیث اجتماعی و اقتصادی، جایگاه استراتژیک مهمی داشته و نقطه بسیار حساسی برای کشور است، به همین دلیل مشکلات ایجاد شده در استان می‌تواند صدمات بسیار سنگینی را هم برای دولت و هم برای مردم داشته باشد.

مدیر حوزه علمیه خوزستان، خواستار برگزاری جلسه اضطراری هیئت دولت در استان شد و تصریح کرد: مطالبه جدی روحانیون این است که هیئت دولت، جلسه اضطراری در استان تشکیل دهد و نتیجه آن نیز برطرف کردن کامل مشکلات و حوادث اخیر رخ داده در خوزستان باشد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرام پور، با اشاره به برخی اعتراض‌های آرام صورت گرفته در اهواز و دیگر نقاط استان، گفت: مردم خوزستان در همه مقاطع وفاداری کامل خود را به انقلاب و نظام اثبات کرده اند و امروز هم حامی نظام اسلامی  هستند؛ اما این بدان معنا نیست در مقابل کمبود و بی‌عدالتی سکوت کنند. مردم برای برقراری عدالت انقلاب کرده‌اند و باید مسئولانی که جایگاه خودشان را مدیون جانفشانی‌های مردم هستند، عدالت اجتماعی را برقرار و رفاه اولیه مردم را تأمین کنند.

وی در پایان با اشاره به اقدامات خصمانه و تفرقه‌افکنانه رسانه‌های معاند، اظهار داشت: در چند روز اخیر، دشمنان از اعتراضات آرام مردمی سوء استفاده کرده و در تلاش برای القای این مطلب هستند که «مردم خوزستان با انقلاب و نظام مخالف هستند» درصورتی‌که هیچ‌گاه این‌گونه نبوده و مردم شهرهای خوزستان به‌ویژه کلان‌شهر اهواز، پاسخ این حرف بی‌اساس رسانه‌های معاند را در ۲۲ بهمن دادند.

انتهای پیام/ حوزه

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها