امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 26130
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
چاپ این نوشته
Share

حجت‌الاسلام مستأجران گفت: بر طلاب فرض است همان‌طور که در عرصه علمی جهاد دارند، در بخش ورزش و تأمین سلامت جسمانی خود کوشش کنند.

به گزارش خبرنگار مباحث، حجت‌الاسلام امیرحسین مستأجران پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه سومین دوره مسابقات ورزشی، فرهنگی طلاب حوزه علمیه اصفهان اظهار کرد: مهمترین شاخصه سرباز امام زمان (عج) این است که علاوه بر تلاش برای کسب تهذیب نفس ومعارف اخلاقی، از نشاط روحی و سلامت جسمی و آمادگی بدنی برخوردار باشند.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این دوره از مسابقات ایجاد نشاط روحی و جسمی طلاب و روحانیون است، گفت: اولویت نخست حوزه علمیه اصفهان ورزش قهرمانی نیست بلکه توجه و تمرکز حوزه علمیه اصفهان بر توسعه و گسترش ورزش همگانی و عمومی در سطح طلاب است.

دبیر اجرایی مسابقات ورزشی طلاب عنوان کرد: در سومین جشنواره فرهنگی، ورزشی حوزه علمیه اصفهان بالغ بر ۸۰۰ نفر ثبت نام کرده اند که پس از بررسی شرایط، تعداد ۷۰۰ نفر در رشته‌های فوتسال، دومیدانی، تیراندازی، تنیس روی میز، والیبال در روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن‌ماه به رقابت می‌پردازند.

وی ابراز کرد: جشنواره فرهنگی و ورزشی حوزه علمیه اصفهان با دیگر جشنواره‌ها یک تفاوت اساسی می‌کند، این تفاوت در رعایت اخلاق و مهذب بودن طلاب به تهذیب نفس است، رعایت اخلاق در بستر رقابت ورزشی یک اولویت است.

حجت‌الاسلام مستأجران خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات، ۵۰ نفر از طلاب در رشته شنا، ۹۰ نفر در رشته تیراندازی، ۶۰ نفر در رشته دومیدانی، ۸۰ نفر در رشته تنیس روی میز، ۱۶۰ نفر در قالب ۲۱ تیم در رشته والیبال و ۲۵۰ نفر در قالب ۳۱ تیم ورزشی در رشته فوتسال به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها