امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 26126
تاریخ انتشار: ۱:۴۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
چاپ این نوشته
Share

معلمی در جمع خواهران طلبه مدرسه علمیه فاطمه الزهرا س ویلاشهر گفت:امروز دشمن از هر زمانی قوی تر شده اما در مقابل جبهه حق نیز هیچ گاه به بالندگی امروز نبوده ،هدف استکبار جهانی سازی به شکل مصنوعی است

به گزارش خبرنگار مباحث، کارشناس  مسائل سیاسی صبح امروز در جمع خواهران طلبه مدرسه علمیه فاطمه الزهرای(س) فولادشهر  وضعیت امروز جامعه را لیله القدر انقلاب اسلامی معرفی نمود و گفت: هیچ زمانی در تاریخ بشریت مانند امروزحق و باطل در مقابل یکدیگر نبوده اند.در زمان امیرالمومنین تنها یک معاویه و عمروعاص وجود داشت اما امروز هزاران عمر وعاص وجود دارد و ابزارهای امروز همچون ماهواره و فضای مجازی نیز بر آن افزوده شده است.

محمود معلمی ادامه داد: امروز دشمن از هر زمانی قوی تر شده اما در مقابل جبهه حق نیز هیچ گاه به بالندگی امروز نبوده است.

وی با توجه به اینکه هدف استکبار جهانی سازی به شکل مصنوعی است تصریح کرد: آمریکا خود را کدخدای دهکده جهانی می داند و همه دنیا باید تابع او باشند و فرهنگ و اعتقادات آمریکا را بپذیرند و در مقابل هدف جبهه حق جهانی شدن به صورت طبیعی است یعنی آنچه قرآن وعده داده و مسیری که خداوند مشخص کرده است.

کارشناس  مسائل سیاسی در ادامه با توجه به اصل دشمنی ما با آمریکا تصریح کرد: دو جبهه حق و باطل هیچگاه نمی توانند با هم کنار بیایند و حتی مذاکره کنند زیرا مذاکره برای رفع اختلافات و سوء تفاهمات است اما مشکل ما با امریکا در دشمنی آن ها با انقلاب است وآن ها با اصل وجود ما مشکل دارند.

وی پیشرفت کشور را در انقلابی عمل کردن دانست و گفت : در پیشرفت علمی مقام اول منطقه و ۱۵ جهان را داشتیم و این نتیجه عملکرد انقلابی ما بود اما در سال های اخیر سرعت علمی کشور کاهش یافته و این نتیجه وادادگی و انقلابی عمل نکردن بوده است و مشکلات اقتصادی و رکود کشور نیز به دلیل امید به مذاکرات با دشمن بوده است.

معلمی در ادامه به بینش بالای شهید مطهری اشاره و او را یک جریان شناس قوی معرفی نموده و گفت: ایشان نفوذ را از دو راه میسر می دانست که یکی وجود عامل مستقیم دشمن در نهادها و وجود خودی هایی که مجذوب اندیشه دشمن شده اند می باشد.

 وی در ادامه گفت : وجود این دشمنان در بین شیعه با عنوان شیعه انگلیسی و داعشی ها با عنوان سنی آمریکایی معرفی می شوند و فعالیت های ضد اسلامی آنان برای تخریب دین و ایجاد دشمنی می باشد. معلمی در پایان با اشاره به نظریه فوکویاما بیان کرد: فوکویامای ژاپنی شیعه را دارای دو بال دانسته یکی بال سرخ که ریشه در کربلا و عاشورا دارد و بالی سبز که ریشه در مهدویت دارد  و شیعه افق پروازش بالاتر از تیرهای دشمنانش است. او زره شیعه را ولایت دانسته و توصیه کرده است که برای نابودی شیعه باید ابتدا ولایت را از آن ها گرفت سپس این دو بال را از راه های مختلف از بین برد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها