امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 26100
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
چاپ این نوشته
Share

اداره کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در ایام فاطمیه اقدام به اعزام مبلغ فاطمی خواهد کرد.

به گزارش مباحث، با نزدیک شدن به دهه دوم فاطمیه، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اعزام مبلغ فاطمی را در دستور کار خود قرار می دهد.

این اعزام با رویکرد مقابله با آسیب های اجتماعی و تقویت نظام جمهوری اسلامی و در قالب اعزام انفرادی وگروه های تبلیغی خواهد بود.

اعزام عمومی (فردی وگروهی) به سراسر کشور، اعزام تخصصی با موضوعات و رویکرد آسیب های اجتماعی، خانواده و اعتیاد (فردی، گروهی، نخبگانی) به مناطق مشترک، مرزی، خاص و استانهای البرز، قم و مرکزی ویژه مبلغان دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره و نیزگروه های تبلیغی تخصصی روانشناسی، مشاوره و پیشگیری از اعتیاد، اعزام گروه های تبلیغی با موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی با تأکید بر کاهش طلاق (استان های البرز، قم، مرکزی) و اعزام تخصصی مشاوران خانواده به سراسر کشور ویژه مبلغان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره، در این ایام صورت می گیرد.

داشتن پرونده تبلیغی دردفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بارتبه۲،۳،۴،۵، ثبت گروه های تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی، ثبت درخواست و دریافت حکم اعزام از سامانه سمتا، ارائه گزارش تبلیغی و تأیید آن از سوی نهاد دعوت کننده در سامانه سمتا پس از پایان مأموریت از شرایط این اعزام می باشد.

گفتنی است، زمان اعزام عمومی ۹ لغایت ۱۲ اسفند ماه خواهد بود که درخواست اعزام ۳ لغایت ۸ اسفند ماه و زمان اعزام تخصصی ۲۰ بهمن لغایت ۲۹ اسفند و زمان درخواست اعزام  از ۱۸ بهمن ماه است.

تبیین دستاوردهای نظام اسلامی و مبانی انقلاب اسلامی، تبیین شعار سال (اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل)، سبک زندگی اسلامی، روح امید و نشاط، تبیین احکام و معارف اسلامی با توجه به سیره عملی حضرت زهرا(س) واهل بیت عصمت وطهارت (ع) ومعرفی نقش حضرت زهرا (س) به عنوان یک الگوی تمام عیار برای آحاد مردم بویژه در دفاع از حریم ولایت، جهت دهی به مراسم عزاداری فاطمیه (س) و نظارت برعزاداری هیئات ودسته جات عزاداری، زدودن خرافات از مراسم عزاداری، رعایت وحدت و اتحاد و انسجام اسلامی از محورهای فعالیتی مبلغان فاطمیه است.

انتهای پیام/ رسا

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها