امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 25925
تاریخ انتشار: ۴:۲۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
چاپ این نوشته
Share

حجت الاسلام سالک گفت: امروز ابتکار عمل به دست جمهوری اسلامی است و طبق گفته خداوند متعال در قرآن کریم درنهایت اسلام همه جهان را فراگرفته و مستکبرین را زیر چرخ‌های خود له خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مباحث، حجت الاسلام احمد سالک کاشانی، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در اجتماع خواهران طلبه استان اصفهان اظهار کرد: حضور فعال شیرزنان در جامعه اسلامی یک قدرت به شمار می‌ آید و خداوند امت اسلام را به افزایش قدرت و اقتدار در برابر دشمنان سفارش کرده است.

وی در توصیف زنانی که در راه پیروزی انقلاب مجاهده کردند بیان کرد: در زندان های ساواک شیرزنانی را دیده ام که سخت ترین شکنجه ها را تحمل کردند اما از استقامت و هدف دست بر نداشتند و تنها یا زهرا(س) فریاد می زدند.
وی در تبیین الگوهای صبر و استقامت در جامعه زنان عنوان کرد: امثال خانم دباغ بسیار بودند که همزمان با دستگیری شوهرانشان به دام ساواک افتادند و در زندان های مخوف شکنجه های سهمگینی را متحمل شدند.
وی در ادامه افزود: امروز ابتکار عمل به دست جمهوری اسلامی است و طبق گفته خداوند متعال در قرآن کریم درنهایت اسلام همه جهان را فراگرفته و مستکبرین را زیر چرخ‌های خود له خواهند کرد.

وی در رابطه با اهمیت حفظ و حراست از کیان اسلام و انقلاب اظهار کرد: خواسته همه شهدا و خانواده های آنان حفظ و دفاع از اسلام و ولایت است و ما نباید بگذاریم این انقلاب به دست نااهلان بیفتد چراکه اگر بی بصیرتی بر ما حاکم شود کشور را در بزنگاه ها تقدیم دشمن می کند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی و سیاسی بود که  در عرصه فرهنگ با غلبه بر فرهنگ غرب و در عرصه سیاسی با شعار نه غربی نه شرقی جمهوری اسلامی در صدد پیاده سازی سیاست های اسلام ناب برآمد.
وی در توضیح به چرایی خصومت آمریکا و غرب نسبت به جمهوری اسلامی اذعان کرد: جمهوری اسلامی حکومتی با پرچم اسلام حقیقی است براین اساس آمریکا و استکبار تاب دیدن این پرچم را نداشته و با مانع تراشی ها و تربیت تروریست های گوناگون به جان این حکومت الهی افتادند.
وی در پایان تاکید کرد: رمز پیروزی این انقلاب، وحدت امت و گرایش به اسلام ناب محمدی است و باید تا تحقق اهداف این نظام با همه قوا تلاش کرد.
انتهای پیام/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها