امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 25898
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
چاپ این نوشته
Share

حضرت آیت الله مظاهری با تأکید بر ضرورت شرکت همه ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تصریح کردند: مردم فهیم ایران با حضور گسترده‌ و مؤثرتر در راهپیمایی، پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دولتمردان آمریکا می‌دهند.

به گزارش مبیاحث، حضرت آیت‌الله مظاهری، صبح امروز در پایان درس خارج فقه خود، ۲۲ بهمن را یوم الله و از شعارهای نظام مقدّس جمهوری اسلامی خواندند و با تأکید بر ضرورت شرکت در راهپیمایی این روز، گفتند: یوم الله ۲۲ بهمن مربوط به اصل انقلاب اسلامی و به همۀ افراد، گروه‌ها و جناح‌های انقلابی است و به جناح یا اشخاص خاصّی اختصاص ندارد.

ایشان در این زمینه ادامه دادند: همه کسانی که به اهداف بزرگ انقلاب، یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی اعتقاد دارند، به راهپیمایی روز ۲۲ بهمن اهمیّت می‌دهند و لازم است همه علاوه بر شرکت، برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم ۲۲ بهمن تبلیغ کنند.

معظم له در پایان با اشاره به مواضع اخیر و سخنان سخیف و بی‌اساس دولتمردان آمریکا، این اقدامات را نشانۀ بی‌خردی و دوری از عقلانیّت توصیف کرده و افزودند: این‌گونه مواضع خصمانه موجب خواهد شد که مردم فهیم ایران با حضور گسترده‌ و مؤثرتر خود، پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی می‌دهند.

انتهای پیام

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها