امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 18098
تاریخ انتشار: ۶:۴۲ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۰۹/۷
چاپ این نوشته
Share

مباحث/ ،مستند «۱۲ نفر» درباره یکی از پر جمعیت ترین خانواده‎های ایرانی، به سرپرستی طلبه جوان، جمعه از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود.

به گزارش مباحث، روابط عمومی شبکه مستند سیما، «۱۲ نفر» به تهیه کنندگی و کارگردانی عباس صالح مدرسه ای درباره حجت الاسلام محمد مسلم وافی یزدی پدر یکی از پر جمعیت ترین خانواده های ایران است
این طلبه جوان که ۳۰ سال بیشتر سن ندارد پدر ۸ فرزند است؛ او پنج دختر و سه پسر دارد که ثمره ۱۵ سال زندگی او با همسرش هستند.
حجت الاسلام وافی یزدی عقیده دارد فرزندان هدیه ای از سوی خداوند هستند و انسان نباید به خاطر ترس از روزی از فرزنددار شدن پرهیز کند.
این طلبه جوان در یکی از مدارس قم شاغل است و همچنین فعالیت های فرهنگی نیز دارد از جمله خودش و همسرش به تبلیغ فرزندآوری برای خانواده‎ها می‎پردازند.
گفتگو با این زوج جوان و فرزندان آنها در مورد ویژگی‌های یک خانواده پر جمعیت و همچنین شیوه زندگی آنها بخش های مختلف «۱۲ نفر» را تشکیل می دهد.
نکته جالب در مورد این خانواده این است که وافی یزدی و همسرش در فاصله زمانی انجام مراحل فنی فیلم، صاحب فرزند نهم و دهم خود و یک نوه نیز شدند همچنین محدثه دختر دومشان نیز به خانه بخت رفت.
«۱۲ نفر» جمعه ششم آذر ساعت ۱۴ از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود. بازپخش این مستند جمعه ۱۳ آذر ساعت ۲۲ خواهد بود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها