امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 16722
تاریخ انتشار: ۴:۳۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۴/۰۴/۱۹
چاپ این نوشته
Share

آیت الله طباطبایی نژاد اسرائیل را سگ هار استکبار در قلب کشورهای مسلمان توصیف و تاکید کرد: زورگویان از اسرائیل برای تحت فشار قرار دادن و ایجاد رابطه ی نوکری کشورهای مسلمان برای خود استفاده می کنند.

حضرت آیت الله طباطبایی نژاد اظهار کرد: حرکت آقای ظریف در مذاکرات و اینکه با قدرت به دشمن گفته اند ایرانی جماعت را تهدید نکنند حقیقتا حرف درستی است و جهان امروز به این موضوع پی برده است.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از صاحب نیوز، امام جمعه اصفهان در خطبه های نماز جمعه این هفته مصادف با روز قدس به اهمیت مسئله ی فلسطین در نظر مرحوم امام خمینی (ره) اشاره و تاکید کرد: اهمیت مسئله ی فلسطین از جهات مختلفی قابل اشاره است، مسجد الاقصی ۱۵ سال قبله ی مسلمانان بود.

آیت الله طباطبایی نژاد افزود: این مسجد برای همه ی مسلمانان مقدس است و مهم تر دستور حضرت امیرالمومنین علی (ع) است که فرمودند باید یار مظلوم و دشمن ظالم بود.

وی مهم ترین دلیل اهمیت مسئله ی فلسطین را از آن جهت دانست که دولت های استکباری آمریکا، انگلیس، فرانسه و دیگر کشورها غده ی سرطانی اسرائیل را در قلب کشور های مسلمان برای پیشبرد اهداف خود ایجاد و حمایت کرده اند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری اسرائیل را سگ هار استکبار دانست که زورگویان از آن برای تحت فشار قرار دادن و ایجاد رابطه ی نوکری کشورهای مسلمان برای خود استفاده می کنند.

وی افزود: اسرائیل به هر کشوری که بتواند تعدی می کند چرا که آن ها معتقداند خداوند دنیا و آخرت و راحتی را برای آن ها خلق کرده و همه ی موجودات در خدمت آن ها هستند تا جایی که انسان جز یهود را نیز حیوان های انسان نما برای خدمت به خود می دانند.

خطیب خطبه های نماز جمعه ی اصفهان نمایش جلوه ی گرگ صفتی اسرائیل را نشان واضح شدن خطر این غده ی سرطانی عنوان و تصریح کرد: اسرائیل امروز هم به داعش کمک می کند و هم آل سعود جنایت کار را در حمله به یمن پشتیبانی کرده است.

وی ادامه داد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب آل سعود از کفار قریش پست تر هستند چرا که آن ها حداقل حرمت جنگ در ماه های حرام را نگه می داشتند اما این موجودات خبیث حتی در ماه های حرام هم مردم یمن را مورد جنایت قرار می دهند.

آیت الله طباطبایی نژاد ضمن تاکید بر اهمیت روز قدس افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی در صدها کشور راهپیمایی قدس برگزار می شود در حالی که تا چندین سال پیش کسی جرات مرگ بر اسرائیل گفتن نداشت.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در ادامه به ۲۳ تیر ۱۳۱۴ سالروز قیام علما و مردم در برابر کشف حجاب اشاره کرد و افزود: پهلوی اول ملعون پس از سفر به ترکیه و دیدار با آتاتورک دست به این جنایت زد و مردم هم در مسجد گوهر شاد علیه این کار قیام کردند.

پهلوی پدر و پسر به سبب انکار حجاب کافر بودند/ سال ها دو کافر بر کشور ما حکومت کردند

وی با بیان اینکه مردم را به گلوله بستند و خون شهدا در مسجد جاری شد خاطرنشان کرد: محمدرضا شاه ملعون فرزند پهلوی اول در کتاب «ماموریت برای وطنم» کشف حجاب را می ستاید و می گوید:

«تا آنجا که اطلاع دارم این برای اولین بار بود  که بانوان بدون حجاب در مجالس رسمی عمومی ظاهر می شدند، پر واضح است موفقیت در این آزمایش مرهون پدرم و تا درجه ای شجاعت مادرم و خواهرم است که در برابر رسوم کهنه که مورد اتفاق مردم بود ایستادند»

حضرت آیت الله طباطبایی نژاد ضمن تاکید بر اینکه حجاب از ضروریات دین است و کافر به آن کافر به همه ی دین تاکید کرد: در واقع سال ها یک کافر بر کشور ما حکومت می کرد.

امام جمعه اصفهان افزود: قرآن به صراحت کسانی که دست دوستی به طرف یهود و نصاری دراز می کنند از اسلام خارج می داند و آن ها را کافر معرفی می کند.

وی تاکید کرد: بر همین اساس وضعیت پادشاهان کشورهایی از جمله عربستان و قطر مشخص است و قرآن نیز دلیل این انحراف را ترس آن ها از مورد محبت واقع نشدن توسط کافران معرفی می کند!

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان تصریح کرد: اگر کشورهای مسلمان با هم متحد شوند خواهند دید آمریکا و اسرائیل مقابل آنها خوار و زبون خواهند شد کما اینکه امروز ایران عزت مندانه مقابل استکبار ایستاده است.

امام جمعه ی اصفهان ضمن انزجار از سران کفر آن ها را مشروب خورانی معرفی کرد که علی رغم اینکه در رسانه ها علیه ایران بازار گرمی می کنند اما تمدیدهای پی در پی مذاکرات مسئله ی مهمی است که نشان از اهمیت ایران برای دنیا دارد.

وی افزود: وزیر امور خارجه ی امریکا برای پادشاهان کشورهای عربی در حد صدور یک پیام ارزش قائل می شود؛ البته این ها برای ما مهم نیستند ولی برای کشورهای دنیا اهمیت دارند و برای کسی چانه نمی زنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری القای تفکر دودستگی میان نیروهای انقلاب با این هدف که عده ای بگویند ملت چیزی می خواهد اما تیم مذاکره کنند چیز دیگری را خواست دشمن خواند.

وی تصریح کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب تاکید کردند تیم مذاکره کننده همان خواست مردم و رهبری را دنبال می کنند.

آیت الله طباطبایی در پایان ضمن بیان حدیثی، روزه داری در روز گرم ماه مبارک رمضان را بسیار با عظمت توصیف کرد.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها