امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 11788
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۴ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۱۰
چاپ این نوشته
Share

یک روزنامه مغربی در گزارشی آورده است مذهب تشیع در مناطق مختلف مغرب در حال فراگیر شدن است و این مذهب مورد پذیرش مردم مغرب در سطحی گسترده خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری مهر، یک زن مغربی به نام ام یاسر در گفتگوی مستقیم تلفنی با یک روحانی شیعی که در حال اجرای برنامه ای در یک شبکه ماهواره ای اسلامی بود، رسما گرویدن خود به مذهب اصیل و هدایتگر تشیع را اعلام کرد.

همچنین یک شهروند مغربی ساکن شهر طنجه مغرب با اشتیاق فراوان، در تماس با یک شبکه ماهواره ای، شیعه شدن خود را اعلام کرد و گفت از اینکه چهل سال عمرش را تا پیش از گرویدن به تشیع تباه کرده، بسیار پشیمان است.

همچنین یک دختر جوان مغربی، شیعه شدن خود را در یک شبکه ماهواره ای اعلام و تاکید کرد تمام اعضای خانواده اش نیز به مذهب تشیع گرویده اند و مذهب تسنن را رها کرده است.

روزنامه هسبریس مغرب در گزارشی آورده است مذهب تشیع در مناطق مختلف مغرب در حال فراگیر شدن است و این مذهب مورد پذیرش مردم مغرب در سطحی گسترده خواهد بود.

یک روحانی مغربی به این روزنامه گفته است طولی نخواهد کشید که شاهد یک مغرب شیعی مذهب خواهید بود، به این مسئله یقین دارم و حدس و گمان نیست و زیربنای آن را این افراد تازه شیعه شده تشکیل خواهند داد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها