امروز: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 11679
تاریخ انتشار: ۵:۰۱ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۱۲/۸
چاپ این نوشته
Share

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار رییس‌ جمهوری اسلامی ایران، هدایت‌های رهبر معظم انقلاب و حمایت مردم را زمینه‌ساز حل مشکلات دانست و گفت: دولت به لطف خدا تاکنون توفیقات زیادی به دست آورده که برای تداوم و توسعه این دستاوردها دعا می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، این مرجع عالیقدر عالم تشیع در این دیدار که عصر پنج‌شنبه در جریان سفر استانی دولت تدبیر و امید و در محل مؤسسه اسراء برگزار شد، با اشاره به اینکه «اقتصاد مقاومتی، اقتصاد عقلانی است»، تأکید کردند: حمایت از فقرا و اقشار آسیب‌پذیر از وظایف اصلی دولت است و البته این وظیفه، بیشتر از اقدامات عاطفی باید بر مبنای رویکردهای تخصصی و کارشناسی و با هدف توانمندسازی آنها صورت پذیرد.

ایشان، با قرائت فرازهایی از فرمایشات امیر مومنان علی(ع) در نهج‌البلاغه، آگاهی مردم را مهم‌ترین رکن استحکام مبانی دینی در عرصه‌های اجتماعی برشمردند و نقش حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها و همچننین رسانه ها را در ترویج فرهنگ دینی و تبلور آن در عرصه‌های عمومی بسیار مهم دانستند.

در ابتدای این دیدار جمعی از مسوولان ارشد دولت نیز حضور داشتند و سپس آیت الله جوادی آملی و رییس جمهوری در جلسه ای خصوصی به گفت و گو در خصوص مهمترین مسایل کشور پرداختند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها