امروز: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 11648
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۱۲/۸
چاپ این نوشته
Share

معاون فرهنگی تربیتی حوزه‌های علمیه خواهران کشور با اشاره به اینکه طلاب باید ارتباط بیشتری با قرآن کریم برقرار کنند، گفت: معارف قرآن کریم هیچ‌گاه تمام نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام محمدتقی قندی ظهر دیروز در نهمین جشنواره سراسری قرآن کریم حوزه‌های علمیه خواهران با اشاره به اینکه قرآن کریم مخزن اسرار است، اظهار کرد: قرآن کریم کتابی است که به تمام سوالات پاسخ گفته و معارف آن هرگز به اتمام نخواهد رسید.

وی ادامه داد: قرآن کریم یک مجموعه شگفت‌انگیز و عجیب است که خوشبختانه طلاب و روحانیون هر روز با این کتاب آسمانی ارتباط بیشتری برقرار می‌کنند.

معاون فرهنگی تربیتی حوزه‌های علمیه خواهران کشور با اشاره به اینکه بانوان طلاب می‌توانند از قرآن کریم به عنوان راهنمای زندگی استفاده کنند، خاطرنشان کرد: انس و برقراری ارتباط با قرآن کریم سبب ایجاد یک زندگی قرآنی و خانواده قرآنی در میان طلاب و روحانیون می‌تواند شود. قندی در پایان تصریح کرد: طلاب و روحانیون باید ارتباط بیشتری با قرآن کریم داشته باشند و در این میان بانوان طلاب با برقراری ارتباط با قرآن کریم می‌توانند عطر قرآن را وارد زندگی خود کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها