امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 11427
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۴
چاپ این نوشته
Share

جشن «اسوه صبر و مهربانی» روز پنجم اسفند‌ماه به‌مناسبت میلاد حضرت زینب(س) ویژه بانوان و زنان سرپرست خانوار به‌همت مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری قرآنی ایکنا , سیدمحمد موسوی، رئیس مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان گفت: بر شاخسار بوستان نبوت و امامت، شکوفه‌ای دیگر می‌شکوفد تا عطر معنو‌ی‌اش، مشام جان‌ها را صفا دهد و منظر دلربایش نزهت آفریند.

موسوی افزود: ما نیز بر آن شدیم تا از سایه بار وجودش، رشادت، شهامت، عشق، ایثار، ایستادگی، وفاداری و صبر الگو بگیریم و سر لوحه راهمان کنیم.

وی اظهار کرد: در همین راستا روز سه‌شنبه، پنجم اسفندماه در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) جشنی با عنوان «اسوه صبر و مهربان» ویژه بانوان و زنان سرپرست خانوار برگزار می‌شود.

رئیس مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) در مورد برنامه‌های جشن بیان کرد: در کنار برنامه‌های فرهنگی، هنری از جمله تئاتر و موسیقی، تکنیک‌های موفقیت در زندگی و غلبه بر مشکلات و بالا بردن اعتماد به نفس توسط کارشناسان معرفی می‌شود.

وی با بیان اینکه این جشن میزبان ۵۰۰ بانو خواهد بود، گفت: ۲۰ بانوی نمونه و موفق تجلیل می‌شوند و تجاربشان را در اختیار حضار قرار می‌دهند.

بانوان علاقه مند می‌توانند روز سه‌شنبه، پنجم اسفندماه به آدرس خیابان آتشگاه، خیابان نبوی منش مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۴۸-۳۷۶۶۱۹۴۶ تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها