امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 11270
تاریخ انتشار: 1:44 ب.ظ - شنبه 2015/02/21
چاپ این نوشته
Share

دانشگاه معارف اسلامی وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در مقطع کارشناسی ارشد در سال ۹۴ از بین علاقه‌مندان دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری قرآنی ایکنا ، دانشگاه معارف اسلامی وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که برای نیم‌سال اول سال تحصیلی ۹۵ ـ ۹۴ (ترم مهر ۹۴) از طریق آزمون اختصاصی کارشناسی‌ارشد از میان خواهران و برادران طلبه در رشته‌های زیر دانشجو می ‌پذیرد.

رشته‌های مدرسی معارف اسلامی گرایش مبانی نظری اسلام، مدرسی معارف اسلامی گرایش اخلاق اسلامی، مدرسی معارف اسلامی گرایش تاریخ و تمدن اسلامی، مدرسی معارف اسلامی گرایش انقلاب اسلامی، مدرسی معارف اسلامی گرایش آشنایی با منابع اسلامی (قرآن و متون) ویژه برادران و خواهران و رشته‌های توسعه و تبلیغ فرهنگ دینی گرایش مدیریت فرهنگی، توسعه و تبلیغ فرهنگ دینی گرایش تبلیغ دین و توسعه و تبلیغ فرهنگ دینی گرایش مشاوره ویژه برادران عنوان شده است.

داشتن حداکثر ۳۳ سال سن، عدم استخدام در هیچ یک از نهادها و یا سازمان‌های دولتی، دارا بودن شرایط عمومی مدرسی معارف اسلامی با تأیید معاونت آموزشی و پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و داشتن مدرک سطح دو حوزوی برخی از شرایطی است که برای داوطلبان عنوان شده است.
داوطلبان می‌توانند جهت ثبت نام و اطلاع کامل از پذیرش به سایت دانشگاه معارف اسلامی به نشانی http://maaref.ac.ir/ مراجعه کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها