امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 11255
تاریخ انتشار: 10:59 ق.ظ - شنبه 2015/02/21
چاپ این نوشته
Share

مرحلۀ دوم مسابقات علمی طلاب حوزه علمیه استان قم جمعه اول اسفند با رقابت ۵۸۰ نفر درسالن اجتماعات مدرسه فیضیه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری «حوزه»  حجت الاسلام محمد علی نظری در حاشیه برگزاری دومین المپیاد علمی طلاب حوزه علمیه استان قم گفت: این دومین المپیاد علمی طلاب حوزه علمیه استان قم از پایه دوم تحصیلی تا سطوح عالی می باشد.

مسئول امتحانات حوزه علمیه استان قم، هدف از برگزاری المپیاد علمی طلاب را، رقابت سالم علمی، شکوفاسازی استعداد، تثبیت و مرور اندوخته های علمی گذشته و شناسایی استعدادها  عنوان کرد.

وی اظهار داشت: در این المپیاد علمی ۵۸۰ نفر در یک رقابت به ۱۰۰سؤال تستی کاربردی پاسخ دادند و در نهایت پذیرفته شدگان در آزمون کتبی و مصاحبه، به مرحله کشوری که در تابستان سال ۹۴ در یکی از استان برگزار خواهد شد، راه پیدا خواهند کرد

حجت الاسلام نظری گفت: نتیجۀ آزمون ۲۱اسفندماه اعلام خواهد شد و شرکت کنندگان با مراجعه به پنل شخصی خود در سایت معاونت آموزش حوزه های علمیه  می توانند  نتیجه آزمون را مشاهده کنند.

 خاطرنشان می شود:اولین دوره المپیاد علمی طلاب حوزه از پایه «دوم تحصیلی تا سطوح عالی» ۱۳ آذر ماه ۹۳ با شرکت ۲۰۰۰ هزار نفر برگزار شد و از این تعداد، ۵۸۰ نفر به مرحلۀ دوم راه پیدا کرده بودند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها