امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 11127
تاریخ انتشار: 10:46 ق.ظ - پنج‌شنبه 2015/02/19
چاپ این نوشته
Share

رقابت‌ها در مرحله کشوری مسابقات قرآن «تسنیم» و «تلاوت» از صبح امروز، ۳۰ بهمن‌ماه در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان دارالقرآن الکریم آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری قرآنی ایکنا , سومین دوره مرحله کشوری مسابقات قرآن «تسنیم» و دومین دوره مرحله کشوری مسابقات قرآن «تلاوت» شب گذشته، ۲۹ بهمن‌ماه طی برگزاری مراسم افتتاحیه‌ای در تالاره سوره حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی آغاز شد که پس از برگزاری مراسم افتتاحیه، رقابت‌ ۲۶۷ شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات از صبح امروز، ۳۰ بهمن‌ماه شروع شده است.
در رقابت‌های این دوره از مسابقات قرآن تسنیم و تلاوت که تا ظهر روز جمعه، یکم اسفندماه ادامه خواهد داشت، ۲۶۷ نفر شرکت‌کننده خانم و آقا با هم رقابت می‌کنند که حدود ۱۱۰ نفر از شرکت‌کنندگان خانم و بقیه شرکت‌کنندگان آقا هستند.
مسابقات بانوان شرکت‌کننده در مسابقات قرآن تسنیم و تلاوت در سازمان دارالقرآن الکریم و مسابقات آقایان نیز در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در حال برگزاری است.
گزارش ایکنا حاکی است، در بخش آقایان، رقابت‌های رشته تحقیق مسابقات «تلاوت» و رقابت‌های رشته ترتیل مسابقات «تسنیم» در سالن سوره حوزه هنری، رقابت‌های رشته حفظ کل مسابقات «تلاوت» و رقابت‌های رشته حفظ ۱ جزء و ۳ جزء مسابقات «تسنیم» در سالن مهر حوزه هنری انجام می‌شود. همچنین  رقابت‌های آقایان در رشته‌های حفظ ۱۵ جزء مسابقات «تلاوت» و رقابت‌های بخش شفاهی رشته حفظ موضوعی مسابقات «تسنیم» در نمازخانه حوزه هنری دنبال می‌شود.
در بخش بانوان نیز، رقابت‌های رشته تحقیق مسابقات تلاوت و رقابت‌های رشته ترتیل، حفظ ۱ جزء، ۳ جزء و بخش شفاهی حفظ موضوعی مسابقات تسنیم در سالن اجتماعات سازمان دارالقرآن الکریم دنبال می‌شود. رقابت‌های رشته حفظ کل و حفظ ۱۵ جزء مسابقات تلاوت نیز در نمازخانه سازمان دارالقرآن الکریم انجام می‌شود.
آزمون‌های کتبی مفاهیم و حفظ موضوعی بانوان و آقایان در مسابقات تسنیم نیز در طبقه چهارم سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها