امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 11109
تاریخ انتشار: 2:04 ب.ظ - چهارشنبه 2015/02/18
چاپ این نوشته
Share

نهمین همایش «تکریم چهره‌های قرآنی» روز جمعه، یکم اسفندماه در تالار اندیشه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری تسنیم , مراسم نهمین دوره «تکریم چهره‌های قرآنی» روز جمعه، اول اسفندماه به منظور تکریم اساتید و پیشکسوتان قرآنی و تجلیل از حافظان بین‌المللی قرآن کریم کشور در سال ۹۳  به همت سازمان دارالقرآن الکریم در تالار اندیشه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

سخنرانی مهدی قره‌شیخلو، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم، تجلیل از نفرات برتر دومین دوره مسابقات قرآن «تلاوت» و سومین دوره مسابقات قرآن «تسنیم» که ۱۹ نفر خواهند بود از بخش‌های پیش‌بینی شده برای این مراسم است.

در بخش دیگری از این مراسم، پس از پخش کلیپ معرفی چهره‌های بین‌المللی و حافظان درجه دو سال۹۳، ۱۴حافظ قرآن که امسال موفق به دریافت مدرک درجه دو حفظ شده‌اند، تجلیل می‌شوند.

پخش کلیپ گرامیداشت اساتید قرآنی فوت شده، پخش کلیپ معرفی اساتید پیشکسوت قرآن و تجلیل از ۲۱ استاد پیشکسوت قرآن از دیگر بخش‌های پیش‌بینی شده برای نهمین همایش تکریم چهره‌های قرآنی است.

همچنین در این مراسم برگزیدگان مسابقات قرآن سراسری و بین‌المللی سال ۹۳ که رتبه‌های برتر در رشته قرائت و حفظ را کسب کرده‌اند تجلیل خواهند شد.

از جمله چهره‌هایی که در این مراسم تجلیل می‌شوند:

در این بخش، بهزاد هژبری حافظ کل قرآن کریم از استان اردبیل که رتبه نخست رشته حفظ کل در سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران را در سال ۹۳ کسب کرده است، تجلیل می‌شود.

همچنین محمود نوروزی از تهران که رتبه سوم رشته قرائت در مسابقات بین‌المللی قرآن تونس را کسب کرد، نیز در این مراسم تجلیل می‌شود و مهدی غلام‌نژاد از تهران که رتبه دوم رشته قرائت در مسابقات قرآن روسیه را کسب کرده است نیز از دیگر تکریم‌شوندگان در این مراسم خواهد بود.

وحید خزایی از تهران و محمدجواد محمدی‌مجد از خوزستان که به ترتیب رتبه‌ اول در رشته قرائت و رتبه دوم در رشته حفظ کل پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان را کسب کردند نیز در این همایش تجلیل می‌شوند.

همچنین در نهمین همایش تکریم چهره‌های قرآنی بهمن محرم‌زاده از استان آذربایجان شرقی، حسین شریعتی از استان آذربایجان غربی، داوود موسوی از استان اردبیل، مجید عربی از استان اصفهان، عزت‌الله خلیلی قیداری از استان البرز و ابراهیم شمسی‌زاده از استان بوشهر تجلیل خواهند شد.

همچنین، سیدعبدالرضا معینی و هاشم روغنی از خراسان رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابوطاهر موسوی از زنجان، سیدمحمد حسینی‌نژاد از سمنان، قاسم وفاپور از قزوین، سیروس شاهین از گیلان، اسماعیل سبحانی از مرکزی و کاظم میرزازاده از یزد دیگری اساتیدی هستند که در این همایش مورد تکریم قرار می‌گیرند.

از اساتید استان تهران نیز محمد طالبی‌پور، حسن رنجبر، هادی آرزم، مصطفی صدرزاده، محمدرضا خرمیان، محمد بنیادی و ولی‌الله پوراحمدی در نهمین همایش تکریم چهره‌های قرآنی تجلیل خواهند شد.

این مراسم جمعه اول اسفندماه از ساعت ۱۹:۳۰ در تالار اندیشه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی آغاز می شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها