امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 11078
تاریخ انتشار: 1:32 ب.ظ - چهارشنبه 2015/02/18
چاپ این نوشته
Share

هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه‌ای در حسینیه امام خمینی (ره) دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری مباحث  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری،‌ خلاصه بیانات رهبر معظم انقلاب به شرح ذیل است.

باید کار جدی انجام بگیرد. ما می توانیم علیه تحریم ایستادگی کنیم و هدف های دشمنان را ناکام بگذاریم. اگر نکنیم دشمن برای برنامه هسته‌ای ما شرط می گذارد و تحریم می کند.

دشمن از حربه تحریم دارد حداکثر استفاده را می کند. هدفشان این است که حرکت مردم را متوقف کنند/ بنده عقیده ام این است اگر مسئله هسته ای همانطور که آنها دیکته می کند هم پیش برود باز هم تحریم ها برداشته نخواهد شد؛ چون با اصل انقلاب مخالفند.

در ائتلاف مزورانه‌ای که علیه داعش تشکیل دادند، نامه نوشتند به وزارت خارجه ایران که ما از داعش حمایت نمی کنیم. اما عکس‌های کمک تسلیحاتی آمریکا به داعش در اختیار مجاهدین انقلابی بود.‬

باید اتکا بودجه به نفت قطع شود و تکیه به تولید داخلی یعنی درآمد تولیدی مردم و مالیات باشد/ مالیات فریضه است/ ما امروز از ضعفا مالیات میگیریم اما فلان سرمایه دار فرار مالیاتی دارد. این جرم است.

من واقعا زبانم قاصر است که از مردم عزیزمان تشکر کنم و توصیف کنم حضور مردم در ۲۲بهمن را/در اغلب نزدیک به همه مراکز استان جمعیت از سال گذشته بیشتر بود/درشهرهایی مردم در سرما و برف و باران و درجاهایی مثل اهواز در طوفان خاک آمدند و راهپیمایی کردند.‬

 این خبر تکمیل می‌شود

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها