امروز: چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10979
تاریخ انتشار: 1:41 ب.ظ - دوشنبه 2015/02/16
چاپ این نوشته
Share

حضرت آیت الله مکارم شیرازى، در پی حادثه اسفناک سربریدن جمعى از مسیحیان به وسیله گروهک تروریستی داعش ضمن محکوم ساختن شدید این عمل، به جهان غرب هشدار دادند که هرگونه کمک به این گروه ستمکار و وحشى را قطع کنند که عواقب سوء آن دامن همه را خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری«حوزه»، متن پیام این مرجع تقلید به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر وحشتناکى دیروز در جهان منتشر شد که همه عقلاى جهان را از پیروان مذاهب مختلف سخت متأثر ساخت و آن سر بریدن بیست نفر از مسیحیان به دست وحشیان داعش بود.

ما ضمن محکوم ساختن شدید این عمل، به جهان غرب هشدار مى‌دهیم که هرگونه کمک به این گروه ستمکار و وحشى را قطع کنند که عواقب سوء آن دامن همه را خواهد گرفت.

هنگامى که در اخبار مى‌خوانیم که خاخام یهودى اسرائیلى مى‌گوید: داعش هدیه الهى است که خداوند به ما داده تا مخالفان اسرائیل را نابود کند و هنگامى که یکى از سیاست‌مداران معروف آمریکا مى‌گوید: بهترین گزینه آن است که پاى داعش به بغداد برسد و تمام شیعیان را به قتل برساند؛ با توجه به این اخبار روشن مى‌شود چه کسانى این مار خطرناک را در آستین خود پرورش مى‌دهند و توجه ندارند که دامن خودشان را هم خواهد گرفت.

به هر حال امیدواریم به زودى قاتلان این گروه از مسیحیان دستگیر و شدیداً مجازات شوند و پیروان همه ادیان آسمانى براى دفع این گروه شرور دست به دست هم دهند.

زمانى سخن از قتل شیعیان بود، بعد سخن از قتل علماى اهل سنت شد، اکنون سخن از کشتار بى‌رحمانه مسیحیان است، فردا سخن از دیگران هم به میان خواهد آمد.

امیدواریم همه بیدار شوند و عاقلانه فکر کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها