امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10929
تاریخ انتشار: 10:34 ق.ظ - دوشنبه 2015/02/16
چاپ این نوشته
Share

معاون بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) گفت: تا کنون ۲۳ هزارو ۷۷۱ سوال تخصصی از سوی فعالان پورتال جامع مهدویت مطرح و به این سئوالات پاسخ داده شده است.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری «حوزه» مسعود دریس  گفت: پورتال جامع مهدویت کشور امروز به عنوان مهمترین پایگاه تخصصی مهدویت در عرصه پاسخ به سوالات و بیان اطلاعات جامع مهدویت کشور فعالیت می کند.

وی افزود: تا کنون ۸۲ هزارو ۳۳۵ نفر به عضویت پورتال جامع مهدویت کشور در آمده اند که هر یک از اعضا برای خود صفحه ای در پورتال دارند که هرگونه فعالیت آنها در حوزه مهدویت رصد و تمام اطلاعات این حوزه برای این افراد قابل رویت خواهد بود.

معاون بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین بخش های این پورتال، پاسخ به سوالات تخصصی در زمینه مهدویت است که سوال کنندگان در زمینه مهدویت، سوالات خود را از طریق این سامانه مطرح می کنند و اساتید تخصصی متناسب با نوع سوالات به این پرسش ها پاسخ می گویند.

وی گفت: تا کنون  ۲۳  هزار و ۷۷۱ سوال تخصصی از سوی فعالان پورتال جامع مهدویت مطرح شده است که به این سوالات پاسخ داده شده است.

دریس خاطرنشان کرد: هم اکنون ۳۴۳ پرسش تخصصی از سوی کارشناسان حوزوی و مهدوی، در حال پاسخگویی است.

وی اظهارکرد: علاقه مندان برای ثبت نام در این پورتال و حضور در دایره مهدی یاوران کشور می توانند به آدرس اینترنتی به نشانی www.mahdaviat.irمراجعه کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها