امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10906
تاریخ انتشار: 4:43 ب.ظ - یکشنبه 2015/02/15
چاپ این نوشته
Share

عبدالکریم بی‌آزار شیرازی، محسن الویری، علی انتظاری، محمد جواد حق‌شناس و فروز رجایی‌فر از اساتید حوزه و دانشگاه در قالب کاروان‌های«سرزمین برادری» آخر این هفته مهمان اهل‌سنت کشور می شوند.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری مهر،  سیدسلیم غفوری، دبیر این اتحادیۀ با اعلام این خبر گفت: چهره های برجسته علمی، هنری و ورزشی کشور در قالب کاروان‌های سرزمین برادری روزهای ۲۹ بهمن الی ۳ اسفندماه مهمان اهل‌سنت استان‌های «سیستان‌وبلوچستان»، «کردستان» و «گلستان» هستند.

غفوری ضمن اعلام اسامی برخی از اساتید حوزه و دانشگاه که به عنوان مشارکت کننده در این حرکت حضور دارند، افزود: اسامی اعلام شده تنها برخی از اعضای کاروان‌های «سرزمین برادری» است و اسامی چهره‌های برجسته‌ای که در این حرکت ملی حضور دارند به مرور در هفته جاری اعلام خواهد شد.

پیش از این اعلام شده بود رضا امیرخانی، حبیب احمدزاده، محمدحسین جعفریان، مصطفی رحماندوست، محمدرضا شهیدی فرد و محمدحسین قدمی نیز به عنوان اعضاء مشارکت کننده در این حرکت ملی حضور دارند.

کاروان‌های «ایران، سرزمین برادری» در روزهای پایانی بهمن به سه استان گلستان (مناطق شرقی استان)، کردستان و سیستان‌ و  بلوچستان سفر می‌کند. «دیدار رودررو با مردم»، «گفت وگو با علما، نخبگان و هنرمندان مؤثر سه استان کردستان، گلستان و سیستان وبلوچستان»، «تجلیل از فعالان عرصۀ وحدت» و … برخی از برنامه‌های این سفر سه روزه را تشکیل می‌دهد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها