امروز: چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10902
تاریخ انتشار: 4:33 ب.ظ - یکشنبه 2015/02/15
چاپ این نوشته
Share

مسئول کمیته بانوان سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با بیان اینکه۱۷۰ نفر از بانوان سراسر کشور در این مسابقات حضور خواهند یافت، گفت: این دوره از مسابقات با استقبال گسترده و پرشور بانوان نسبت به سالهای گذشته مواجه بوده است.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، مریم کاظمی در جلسه کمیته بانوان سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری کشور افزود: مسابقات بانوان در سالن اختصاصی پتروشیمی تبریز همزمان با برادران برگزار خواهد شد و در کنار آن نمایشگاه جنبی از آثار هنری و صنایع دستی استان و غرفه‌های فرهنگی و هنری برپا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: عموم بانوان می‌توانند برای بهره مندی بیشتر از فضای معنوی حاکم در این سالن حضور یابند و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

کاظمی ادامه داد: تمامی ادارات می‌توانند برای دریافت دعوتنامه جهت حضور بانوان برای استفاده از فیوضات این مسابقات، تعداد مورد نظر خود را به شماره فکس ۳۳۳۶۴۹۷۳ تا ساعت ۱۳ روز ۲۷ بهمن ماه جاری ارسال کنند.

وی با بیان اینکه محافل قرآنی از ابتدای دهه مبارک فجر در استان در حال برگزاری است و تا ۱۱ اسفند ماه جاری ادامه خواهد داشت، افزود: این اداره کل آماده همکاری با تمامی ادارت برای برگزاری محافل قرآنی می‌باشد.

مسئول کمیته بانوان سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم گفت: در همین راستا محافل قرآنی متعددی با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان در اکثریت مدارس استان برگزار شده است.

وی از مسئول بانوان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خواست، نسبت به برگزاری محفل قرآنی با دعوت از مادران و همسران شهدا اقدام کنند و از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در این همایش و محفل از زحمات بی دریغ مادران شهدای قاری قدردانی شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها