امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10767
تاریخ انتشار: 11:51 ق.ظ - جمعه 2015/02/13
چاپ این نوشته
Share

همایش بزرگ تجلیل از حافظان قرآن کریم ناجا پنجشنبه با حضور فرمانده انتظامی کشور در جزیره کیش برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری ایرنا، همایش بزرگ تجلیل از حافظان قرآن کریم نیروی انتظامی کیش با حضور سردار احمدی مقدم و علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درمرکز همایش های بین المللی این جزیره برگزار شد.

دراین مراسم فرمانده انتظامی ناجا گفت: قرآن معجزه جاودان الهی برای هدایت بشر و جوامع است و زندگی در این نظامی ولایی افتخار است .

سردار احمدی مقدم اظهار کرد: اگر چه عمل به همه آموزه های قرآن سخت است اما قرآن منحصر به احکام عبادی فردی نیست و حکومت مقدمه اجرای بسیاری از احکام اسلامی است.

وی اظهار کرد:اگر انقلاب اسلامی نبود بسیاری از احکام الهی بر روی زمین می ماند ،احکام حکومتی و اداره جامعه مهم است و اساس دین برای اداره جامعه به عنوان یک نظام فراگیر و مستحکمی که می تواند ضامن عدالت و امنیت اجتماعی و حقوق همگان باشد .

احمدی مقدم گفت : عمل به قرآن سبب هدایت بیشتر انسان می شود و او را در مسیر هدایت یاری می کند؛ انس با قرآن بسیاری از مشکلات پیش روی انسان و گرفتاری ها را حل می کند .

سرداراحمدی مقدم گفت : خادمی قرآن کریم افتخار نیروی انتظامی کشور است و پاسداری از امنیت مردم برگرفته از آموزه های قرآن کریم و از جنس مجاهدت و فداکاری است .

مسابقات قرآنی نیروی انتظامی کیش با حضور ۱۸۰ شرکت کننده دردو بخش حفظ وقرائت برگزار شد که درنهایت ۱۰۹ نفر حائز رتبه های برتر شدند .

کمک هزینه سفر حج به پنج نفر ، عتبات عالیات به ۱۰ نفر و مشهد مقدس و هدیه نقدی از جوایز اهدایی به برگزیدگان بود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها