امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10698
تاریخ انتشار: 11:37 ق.ظ - پنج‌شنبه 2015/02/12
چاپ این نوشته
Share

آزمون شرکت در دوره تربیت مربی قرآن استان تهران فردا جمعه، ۲۴ بهمن‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری قرآنی ایکنا , داره‌کل اوقاف و امور خیریه استان تهران دوره تربیت مربی قرآن را نیمه اول اسفندماه در شهر قم برگزار خواهد کرد که آزمون پیش‌نیاز این دوره به منظور ارزیابی سطح شرکت‌کنندگان و انتخاب برترین‌ها برای حضور در این دوره آموزشی، فردا جمعه، ۲۴ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، کتاب «درس‌نامه قرآن و روش تدریس» در اختیار داوطلبان شرکت در دوره تربیت مربی قرآن قرار گرفته است که داوطلبان برای شرکت در آزمون ورودی باید این کتاب را مطالعه کرده و در آزمون عملی و نظری که روز جمعه برگزار می‌شود، به سؤالات مربوطه پاسخ دهند.

تاکنون داوطلبان شرکت در این دوره آموزشی در رشته‌های حفظ، کلاسداری، نحوه تدریس قرآن و… ثبت نام کرده‌اند که پس از موفقیت در این آزمون ورودی نظری و عملی به دوره آموزشی راه می‌یابند.  افرادی که حدنصاب نمره در آزمون ورودی را کسب نکنند، نمی‌توانند در دوره تربیت مربی قرآن شرکت کنند.

بنابراین گزارش، سؤالات آزمون کتبی روز جمعه توسط شهریار پرهیزکار، حافظ کل قرآن و دیگر اساتید طراحی شده و زهرا صریحی‌نژاد و فاطمه شیرازی، داوری بخش شفاهی این آزمون را عهده‌دار هستند.
یادآور می‌شود، دوره تربیت مربی قرآن استان تهران از هشتم اسفندماه به مدت یک ماه در شهر قم برگزار خواهد شد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها