امروز: چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10695
تاریخ انتشار: 11:34 ق.ظ - پنج‌شنبه 2015/02/12
چاپ این نوشته
Share

«محمدرضا ابوالقاسمی» و «احمد ابوالقاسمی» از اساتید و قاریان بین‌المللی قرآن، جمعه این هفته میهمان برنامه تلویزیونی «بشری» خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری قرآنی ایکنا , برنامه تلویزیونی «بشری» به تهیه‌کنندگی محمد سلیمی، جمعه‌شب، ۲۴ بهمن‌ماه با حضور محمدرضا ابوالقاسمی و احمد ابوالقاسمی از اساتید و قاریان بین‌المللی قرآن به روی آنتن شبکه قرآن سیما می‌رود.

براساس این گزارش، در برنامه این هفته بشری، گفت‌وگویی با اساتید حاضر در استودیو صورت می‌گیرد تا علاوه بر آشنایی بیشتر مخاطبان این برنامه تلویزیونی با استادان ابوالقاسمی، خاطراتی نیز از زبان میهمانان حاضر در برنامه نقل شود.
پخش تلاوتی از مرحوم استاد عبدالباسط مربوط به دوران جوانی ایشان از دیگر بخش‌های این برنامه است که استاد عبدالباسط سوره مبارکه زمر را تلاوت کرده‌اند.
همچنین، در بخش دیگری از این برنامه تلویزیونی، تلاوتی از استاد هنداوی مربوط به سال ۱۳۸۷ در استرالیا پخش می‌شود که استاد هنداوی نیز سوره‌های مبارکه شورا و حاقه را تلاوت کرده‌اند.
یادآور می‌شود، برنامه تلویزیونی بشری، جمعه‌شب‌ها از ساعت ۲۲ تا ۲۴ در راستای تکریم اساتید و چهره‌های قرآنی و پخش تلاوت‌های تصویری از اساتید قرآن جهان اسلام به روی آنتن شبکه قرآن سیما می‌رود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها