امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10673
تاریخ انتشار: 11:13 ق.ظ - پنج‌شنبه 2015/02/12
چاپ این نوشته
Share

امام جمعه موقت اصفهان گفت: دنیا با راهپیمایی امروز فهمید که ملت ایران به نظام اسلامی پایبند است و حربه‌های مختلف دشمنان نیز نمی‌تواند آن‌ها را نسبت به نظام دلسرد کند.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری «حوزه» از اصفهان , حجت‌الاسلام سید مجتبی میردامادی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: در شرایط کنونی که جنگ نرم و تبلیغات جای نبرد نظامی را گرفته، مردم با حضور پر رنگ خود مشت محکمی بر دهان آمریکا زدند.

وی افزود: قدرت امروز ما وابسته به مردم است که از ایمان، عشق به ولایت، امامت و دین نشات گرفته و آمدن مردم به صحنه راهپیمایی، معادل حضور در میدان جنگ و دفاع از میهن است.

امام جمعه موقت اصفهان با تاکید بر این که نظام جمهوری اسلامی ایران همواره به پشتوانه ملت شریف و شهیدپرور در مقابل ظلم و استکبار جهانی ایستاده است، ابراز داشت:  حضور پرشور ملت و حمایت از نظام از گزینه‌های روی میز ایران در مقابله با مستکبران است.

مسئول نهاد رهبری در منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامی کشور تصریح کرد: این مسئله درسی برای کشورهای استکباری است، آنان باید بدانند با نظامی که مردم با آن همراه هستند، نمی‌توان درگیر شد و اگر کشوری مانند آمریکا جرات حمله نظامی به ایران را ندارد نیز به همین دلیل است.

وی تصریح کرد: آمریکا زمانی از ما راضی می شود که دست از اسلام برداشته و نظام جمهوری اسلامی را کنار بگذاریم و حکومتی همانند کشورهای عربی را در ایران برپا کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین میردامادی تاکید کرد: تا زمانی که اسلام در ایران حاکم است و ما در مقابل ظلم ایستاده‌ایم، دشمنان به اهداف خود نمی‌رسند و تقاضای مذاکره نیز بازی سیاسی دشمنان بوده و بهانه‌ای بیش نیست.

وی تصریح  کرد: دنیا با راهپیمایی امروز فهمید که ملت ایران به نظام اسلامی پایبند است و حربه‌های مختلف دشمنان نیز نمی‌تواند آن‌ها را نسبت به نظام دلسرد کند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها