امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10657
تاریخ انتشار: 4:19 ب.ظ - چهارشنبه 2015/02/11
چاپ این نوشته
Share

امام جمعه موقت تهران گفت: حضور و انسجام در خط رهبری این اقتدار را در کشور به بالاترین نقطه خویش می‌رساند و این بزرگترین نقشی است که مردم بر عهده دارند.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله محمد امامی کاشانی امام جمعه موقت تهران در حاشیه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن گفت: انسجام و حضوری که ملت ایران امروز در ۲۲ بهمن نشان می‌دهند، به خوبی روشن می‌کند حرف دشمنان از جمله اینکه می‌گویند «دست ایران بسته است» پوچ و باطل است و آنها دروغ می‌گویند.

وی ادامه داد: ایران دستش باز است، عزیز و مقتدر است و هم به لحاظ علمی پیشرفت بسیاری دارد. همچنین جوانان، سرمایه‌های اصلی این مرز و بوم هستند؛ جوانان باارزشی که در هیچ کجای دنیا به اندازه ایران به ‌آرمان‌ها، کشور و اسلام و ارزش‌های انسانی پایبند باشند، نداریم و چنین کشور، ملت و دولتی همواره دستش باز است و دشمنان خلاف آن را عنوان می‌کنند. امام جمعه موقت تهران در خصوص حضور پرشور مردم خاطرنشان کرد: حضور مردم بسیار عالی است و مردم ما دو خصوصیت ذاتی دارند یکی خصوصیت دینی که واقعاً به اسلام و دینشان علاقه دارند و دیگری هم خصوصیت حب وطن است؛ حب‌الوطن من‌الایمان. وی اظهار داشت: مردم ما هم به کشورشان و هم به دینشان علاقه دارند و می‌دانند این حضور به دین و کشورشان کمک می‌کنند و چون این واقعیت را می‌دانند در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند.

امامی کاشانی ابراز داشت: اگر احیاناً کسی بتواند اما در راهپیمایی شرکت نکند در واقع وی آن دو اصل را دارد اما تنبلی می‌کند و حقیقت این است با توجه به فطرت اسلام‌دوستی و کشوردوستی باید همگان در این راهپیمایی حضور داشته باشند که البته حضور مردم چشمگیر است. وی خاطرنشان کرد: حضور و انسجام در خط رهبری این اقتدار را در کشور به بالاترین نقطه خویش می‌رساند و این بزرگترین نقشی است که مردم بر عهده دارند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها