امروز: چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10608
تاریخ انتشار: 4:48 ب.ظ - سه‌شنبه 2015/02/10
چاپ این نوشته
Share

معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه طرح عمرانی برای هزار و ۳۰۰ امامزاده کشور برای سال جاری پیش‌بینی شده بود، گفت: تاکنون بیش از ۹۲ درصد برنامه‌های در دستور کار محقق شده است.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری مهر، عباسعلی جعفری، معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار داشت: در کل کشور برای بیش از هزار و ۳۰۰ امامزاده و بقاع متبرکه برنامه عمرانی در سال جاری پیش‌بینی شده و به اجرا گذاشته شد.

معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف با اشاره به اینکه برهمین اساس برای سال ۹۴ برنامه‌ریزی‌ها به همین صورت است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نذور و کمک‌های بی دریغ مردم متدین در خصوص مسائل عمرانی و رفاهی پشتیبان اصلی این طرح هاست، لذا برنامه زمان‌بندی پروژه‌ها در اکثر امامزادگان و بقاع متبرکه به‌موقع اجرا می‌شود.

جعفری با تأکید براینکه برنامه‌های مصوب سال ۹۲ با رشد ۷۲ درصدی روبه‌رو بوده است، تصریح کرد: در سه ماهه نخست امسال بیش از ۹۲ درصد برنامه‌های در دستور کار محقق شده است.

وی با اشاره به افزایش حضور مردم در بقاع متبرکه و امامزادگان اضافه کرد: این مهم سبب پیشرفت ساخت‌وساز عمرانی و طرح‌های توسعه‌ای در امامزادگان و بقاع متبرکه شده است.

جعفری با بیان اینکه رسیدگی و مدیریت موقوفات، امامزادگان و بقاع متبرکه از برنامه‌های اصلی ادارات‌کل اوقاف و امور خیریه است، گفت: استان البرز در بازسازی و نوسازی امامزادگان و بقاع متبرکه خوب عمل کرده و رتبه خوبی را از آن خود کرده است.

معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف اظهار داشت: امید است با تلاش و همت بیش از پیش در مدت زمان باقی مانده از سال، عقب‌ماندگی ۸ درصدی عمومی در کل کشور برطرف و سال آینده شاهد افزایش کمی و کیفی فعالیت‌ها باشیم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها