امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10562
تاریخ انتشار: 9:41 ق.ظ - سه‌شنبه 2015/02/10
چاپ این نوشته
Share

با هدف گرامیداشت یاد آیت الله سید حسن خادمی اصفهانی، همایش «خادم شریعت» در اصفهان برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری «حوزه» از اصفهان , حجت الاسلام حیدر ملایی  با اعلام این مطلب اظهارداشت: مدرسه علمیه  صدر بازار اصفهان، با همکاری مرکز مدیریت حوزه علمیه، در نظر دارد به مناسبت سی امین سالگرد ارتحال آیت الله سید حسن خادمی اصفهانی و به منظور تجلیل از مقام علمی، سیاسی و اجتماعی آن فقیه وارسته، همایشی تحت عنوان« خادم شریعت»برگزار کند.

دبیر همایش خادم شریعت افزود:  این همایش چهارشنبه ۲۰ اسفندماه سال جاری از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح، در مدرسه علمیه  صدر بازار اصفهان، با حضور علما، فضلا و روحانیون برگزار می شود.

وی در تشریح برنامه‌های همایش خادم شریعت اظهار کرد:ساخت مستند تلویزیونی، با همکاری سازمان صدا وسیمای مرکز اصفهان، که حاوی مصاحبه ۲۰ نفر از علماء، صاحبنظران و نزدیکان آیت الله خادمی است، از جمله این برنامه ها می باشد.

حجت الاسلام ملایی افزود: بر اساس هماهنگی با صدا و سیما، بناست این مستند از شبکه اصفهان پخش خواهد شد، همچنین به صورت نرم افزار به شرکت کنندگان در همایش اهداء خواهد شد.

وی، رونمایی از کتاب «رهبر سعادت» و «نسخ خطی آیت الله خادمی» در دو جلد وتجدید چاپ کتاب رهبر سعادت و اهداء آن به شرکت کنندگان را از دیگر برنامه‌های این همایش عنوان کرد.

 گفتنی است، این کتاب در دو جلد در سال ۱۳۱۸هـ ش توسط آیت الله خادمی تألیف و چند بار دیگر هم تجدید چاپ شده، ولی بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، چاپ نشده و نایاب شده بود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها