امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10533
تاریخ انتشار: 11:47 ق.ظ - دوشنبه 2015/02/9
چاپ این نوشته
Share

مدیر شبکه قرآن گفت:سازمان صدا و سیما و در پی آن حوزه سیما در دوره جدید مأموریت خود، در تولید محتوای تخصصی به گسترش حوزه دین و معارف اسلامی در تمام قالب‌ها و فرم‌های برنامه‌سازی می‌پردازد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری تسنیم  «بهرام محمدی‌نیا»، مدیر شبکه قرآن و رئیس شورای معارف اسلامی سیما، اظهار کرد: با ابلاغ ساختار جدید سازمانی شبکه‌های سیما، وظایف موازی و پست‌های غیرضرور در یکدیگر ادغام و امور تخصصی به حوزه‌های مرتبط واگذار شده است.

وی افزود: در این رویکرد، افزایش کیفیت و تولید بهتر، مهمترین شاخص تصمیم‌گیری در دوره جدید رسانه ملی در نظر گرفته شده است و تولید موضوعی برنامه‌ای در ساختارهای برنامه‌سازی گوناگون پیش‌بینی شده است، به نحوی که در ساخت برنامه‌های دینی و معارفی همه گروه‌های برنامه‌ساز در شبکه‌ها، در همه قالب‌ها و ساختارهای برنامه‌سازی از جمله فیلم، سریال، مستند، اجتماعی، فرهنگی، معارف و اندیشه و … موظف به ارائه طرح و تولید برنامه‌های دینی و حوزه معارف اسلامی شده‌اند.

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما تصریح کرد: در حقیقت سازمان صدا و سیما و در پی آن حوزه سیما در دوره جدید مأموریت خود، تولید محتوای تخصصی به گسترش حوزه دین و معارف اسلامی در تمام قالب‌ها و فرم‌های برنامه‌سازی می‌پردازد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها