امروز: چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10431
تاریخ انتشار: 11:40 ق.ظ - یکشنبه 2015/02/8
چاپ این نوشته
Share

حلیلگر مسائل سیاسی، طلاب را به تحقیق و پژوهش درباره ماهیت انقلاب و دستاورهای آن فراخواند و تصریح کرد: باید پیام های انقلاب اسلامی را با استفاده از ابزار روز به گوش جهانیان برسانیم.

 به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری «حوزه» از اصفهان، حیدر جندقیان، پیش از ظهر دیروز، در جمع طلاب و اساتید مدرسه علمیه میرزاحسین اصفهان، با تبریک دهه فجر انقلاب، به خفقان دوران طاغوت اشاره کرد و گفت: قبل از انقلاب، ایران به حیات خلوت آمریکا تبدیل شده بود و بالغ بر ۴۰هزار مستشار آمریکایی در کشور حضور داشتند.

وی ادامه داد: در زمان طاغوت، مراکز فساد و فحشا دایر بود، بهائیت آزادانه به تبلیغ می پرداخت و جوان ها را اغفال می کرد و …، اما مظاهر اسلامی و منبر ممنوع و یا به شدت محدود شده بود.

این تحلیلگر مسائل سیاسی با تاکید بر این که امام(ره) روحیه خودباوری و شجاعت را در مردم احیاء کرد، ابراز داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی، بساط استکبار، ظلم و ستم و فساد در ایران برچیده شد و احکام نورانی اسلام حاکمیت یافت.

جندقیان، طلاب را به تحقیق و پژوهش درباره ماهیت انقلاب و دستاورهای آن فراخواند و تصریح کرد: باید پیام های انقلاب اسلامی را با استفاده از ابزار روز به گوش جهانیان برسانیم.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها