امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10403
تاریخ انتشار: 2:28 ب.ظ - شنبه 2015/02/7
چاپ این نوشته
Share

«روانشناسی اجتماعی، روانشناسی رشد، مشاوره شغلی، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره ازدواج و بهداشت روانی با تأکید بر مهارت‌های زندگی» از جمله سرفصل‌هایی است که در دوره دانش‌افزایی مشاوره برای طلاب خواهر و برادر ارائه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نمایندگی استان تهران در راستای بالا بردن مهارت‌های تبلیغی و مشاوره‌ای برادران و خواهران طلبه اقدام به برگزاری نخستین دوره دانش‌افزایی مشاوره کرده است. از میان علاقه‌مندان به شرکت در دوره دانش‌افزایی مشاوره تعداد ۳۰ طلبه خواهر و ۳۰ نفر از طلاب برادر بعد از قبولی در آزمون شخصیت‌شناسی، رفتارشناسی و اینکه آیا وی فردی مناسب برای حضور در این دوره‌ها هست یا خیر، که خواهران باید پایه ۵ و برادران پایه ششم را به اتمام رسانده باشند.

همچنین متأهل بودن نیز جزو شرایط اصلی ثبت‌نام در این دوره به شمار می‌رود.   در این دوره دانش‌افزایی مشاوره، سرفصل‌هایی همچون روانشناسی اجتماعی، روانشناسی رشد، مشاوره شغلی، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده، بهداشت روانی با تأکید بر مهارت‌های زندگی، اطلاع‌رسانی برای طلاب خواهر و برادر ارائه خواهد شد. در ۱۲ جلسه ۱۰ ساعته که مجموعاً ۱۲۰ ساعت می‌شود برگزار خواهد شد که هر جلسه حدوداً یک روز و نیم است و نحوه برگزاری آن بدین شرح است که طلاب ابتدا، پنج جلسه از جلسات دانش‌افزایی مشاوره را می‌گذرانند سپس آزمونی از آنها به عمل می‌آید و بعد مرحله دوم که در ایام تعطیلات نوروز است طلاب فرصت دارند تا منابعی که اساتید به آنها معرفی کرده‌اند را مطالعه کنند و در آزمون آن شرکت کنند و بعد از آن برای شرکت در مرحله سوم کلاس‌ها که به صورت حضوری است، آماده شوند.

واجدین شرایط برای ثبت‌نام در این دوره‌ها می‌توانند طی امروز و فردا (۱۸ و ۱۹بهمن) با شماره ۸-۸۸۹۷۸۲۷۶ داخلی ۴۵۳۲ و ۴۵۳۸ تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها