امروز: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10380
تاریخ انتشار: 11:38 ق.ظ - شنبه 2015/02/7
چاپ این نوشته
Share

مدیر برنامه‎ریزی اداره تلبس معاونت تهذیب حوزه‎های علمیه، از برگزاری دوازدهمین اردوی فرهنگی زیارتی طلاب تازه ملبس شده کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری قرآنی ایکنا , حجت‎الاسلام مجید شریفی با اشاره به  اینکه دفتر امور تربیت اخلاقی معاونت طرح‎‏هایی را در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ دینی برنامه‎ریزی کرده و در دست اجرا دارد، افزود: یکی از برنامه‎هایی که با پیگیری واحدهای مختلف معاونت تهذیب و مرکز فن‎آوری اطلاعات حوزه به ثمر نشسته است سامانه جامع تلبس است.

وی اظهار کرد: طلاب سراسر کشور که مایل به ثبت نام برای تلبس هستند، با این طرح و با ثبت نام در آن از حضور مستقیم در مراکز اداری حوزوی در قم و شهرستان‎ها، معاف شده و به راحتی می‎توانند از هر گوشه کشور نسبت به این امر اقدام کنند.

مدیر برنامه‎ریزی اداره تلبس معاونت تهذیب حوزه‎های علمیه، با اشاره به روند  ملبس شدن طلاب گفت: معاونت تهذیب در راستای حمایت و تشویق طلاب برای امر مقدس تلبس، و برای تکریم خانوادهای آنان، هدیه‎‎ای را در قالب سفر به مشهد مقدس برای طلابی که موفق به اخذ مجوز تلبس می‎گردند، در نظر گرفته است.

شریفی، تصریح کرد: این اردو سه روز بوده و در آن  برنامه‎های مختلفی برای طلاب در راستای ارتقای سطح معنویت، آسیب شناسی مسایل روز و آشنایی با مهارت‎های زندگی برگزار می‎شود.

وی با بیان اینکه، این اردو در حال حاضر برای طلابی که از سال گذشته موفق به امر تلبس شده‎اند برگزار می‎شود عنوان کرد: تاکنون۱۱ دوره از این اردو فرهنگی، زیارتی برگزار شده و در هر دوره بالغ بر ۱۰۰ خانواده حضور یافته‎اند.

وی یادآور شد: دوازدهمین اردوی زیارتی  طلاب تازه ملبس شده از ۱۶ بهمن ماه کار خود را در مشهد مقدس آغاز می‎کند.

مدیر برنامه‎ریزی اداره تلبس معاونت تهذیب حوزه‎های علمیه با بیان اینکه در این دوره طلاب و  خانواده‎های آنان از حضور اساتید توانمند و برجسته حوزوی کشور بهره مند خواهند شد، بیان کرد: با توجه به برنامه‎ریزی‎های انجام شده، در این دوره طلابی از استان‌های گیلان ، تهران و قم حضور خواهند داشت.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها