امروز: چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10243
تاریخ انتشار: 10:36 ق.ظ - پنج‌شنبه 2015/02/5
چاپ این نوشته
Share

قرآن‌آموزان و اعضای مؤسسه قرآن و عترت آران و بیدگل استان اصفهان، ۱۷ بهمن ماه با حضور در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب با آرمان‌های امام خمینی(ره) تجدید میثاق می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری قرآنی ایکنا , حجت‌الله جلالی، مدیرعامل مهد قرآن مؤسسه قرآن و عترت آران و بیدگل  با بیان این مطلب گفت: مؤسسه قرآن و عترت مهد قرآن آران و بیدگل به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، درروز جمعه ۱۷ بهمن ماه با حضور در مرقد مطهر با آرمان‌های امام خمینی تجدید میثاق می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه این دیدار به عنوان یک اردوی زیارتی و سیاحتی است، ادامه داد: در حاشیه حضور در مرقد مطهرامام خمینی(ره) و تجدید میثاق قرآنیان با بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی ایران، دیدار از مزار مرحوم عزتی؛ خیر قرآنی و زیارت قبور بهشت زهرا و همچنین  زیارت حرم حضرت عبدالعظیم(ع) از جمله برنامه‌های اردوی یک روزه موسسه قرآن و عترت آران و بیدگل اصفهان است.

جلالی خاطر نشان کرد: دراین اردوی یک روزه از موزه عبرت نیز بادید به عمل خواهد آمد.

یاد آور می‌شود؛  این اردو برای آقایان و بانوان است و حرکت از اصفهان به تهران ، ساعت ۷ صبح  از موسسه قرآن و عترت آران و بیدگل اصفهان به نشانی میدان بهشتی، خیابان امامزاده قاسم، کوچه شهید مقصودی خواهد بود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها