امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10225
تاریخ انتشار: 10:17 ق.ظ - پنج‌شنبه 2015/02/5
چاپ این نوشته
Share

قائم مقام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب از آغاززمان ثبت‌نام آزمون اختصاصی طلاب برای سال تحصیلی ۹۵- ۹۴ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری «حوزه» حجت الاسلام ملکی  درباره تغییرات این آزمون نسبت به سال های پیشین گفت: این آزمون اختصاصی طلاب همچون سال‌های قبل در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد برگزار می‌گردد و تغییری در آن ایجاد نشده است.

وی در پاسخ به اینکه چه کسانی مجاز به شرکت در این آزمون هستند افزود: این آزمون اختصاص به طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور دارد و داشتن کد مرکز مدیریت حوزه برای احراز طلبگی داوطلبان ضروری است.

ملکی در خصوص زمان‌بندی فرآیند این آزمون نیز گفت: ثبت نام آزمون از هجدهم بهمن آغاز و تا ۲۵ اسفند ادامه خواهد داشت. وی ادامه داد: آزمون کارشناسی ارشد در تاریخ یازدهم اردیبهشت ۱۳۹۴ در محل دانشگاه برگزار خواهد شد و آزمون دکتری نیز در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴در همین مکان برگزار خواهد گردید.

قائم مقام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ادیان و مذاهب درباره نحوه ثبت نام نیز اظهار داشت: طلاب دارای شرایط که متقاضی شرکت در این آزمون اختصاص هستند برای ثبت‌نام از ۱۸ بهمن ماه ۹۳ به سامانه پذیرش دانشجو دانشگاه ادیان و مذاهب به نشانی: azmoon.urd.ac.irمراجعه نمایند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها