امروز: دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10222
تاریخ انتشار: 10:14 ق.ظ - پنج‌شنبه 2015/02/5
چاپ این نوشته
Share

رئیس جمهور در جمع علما، فضلا و طلاب استان اصفهان گفت: دولت باید به مراکز دینی و حوزه‌ها توجه بیشتر داشته باشد؛ تلاش می‌کند به این وظیفه عمل کند.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری «حوزه» از اصفهان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جمع علما، فضلا و طلاب استان اصفهان ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: کار بسیار بزرگی توسط امام (ره) بزرگوار ما، شاگردان ایشان، ملت بزرگوار ما و همه آنهایی که دل به اسلام و استقلال کشور داشتند، انجام گرفت.

وی ادامه داد: روحانیت ما در طول تاریخ همواره روی پای خود ایستاده است؛البته این موضوع به این معنی نیست که دولت نباید به تجهیز مراکز دینی و مساجد کمک کند.

رئیس جمهور تاکید کرد: روحانیت همیشه مستقل بوده و در آینده هم باید مستقل باشد.

وی تصریح کرد: روحانیت همیشه یک مسیر را طی کرده و آن هم رسیدن به رضای حق و خداوند و رضای مردم است که این زندگی توام با عزت و رفاه نسبی است.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی در ادامه افزود: دولت باید توجه بیشتری به وضعیت مساجد و نهادهای دینی داشته باشد.

وی در ادامه سخنرانی های خود با اشاره به وجود الگوی مصرف در مساجد،بیان داشت: ما برای مصرف آب، برق، گاز و دیگر ملزومات در مساجد الگوی مصرف داریم که مطابق با این الگو عمل می‌شود.

رئیس جمهور تاکید کرد: دولت باید به مراکز دینی و حوزه‌ها توجه بیشتر داشته باشد، و در این خصوص نیز تلاش می کند.

وی در خصوص رونق اقتصادی کشور، گفت: اساس کار ما این است که رونق اقتصادی را درست کنیم تا فقر برچیده شده و وضع مردم خوب شود.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی تاکید کرد: اساس اسلام این است که معنویت و مال در کنار هم باشد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها