امروز: سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10216
تاریخ انتشار: 10:11 ق.ظ - پنج‌شنبه 2015/02/5
چاپ این نوشته
Share

معاون فرهنگی و تربیتی جامعه المصطفی گفت : تربیت ۳۲۵۶حافظ قرآن، ۱۲۸ حافظ نهج‎البلاغه و ۶۳حافظ صحیفه سجادیه از فعالیت های قرآنی و حدیثی المصطفی است.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، حجتالاسلام رضا شاکری، چهارشنبه شب در مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی و حدیثی المصطفی گفت: فعالیت های جامعه المصطفی در عرصه های مختلف حوزه نشر معارف قرآن و اهل بیت (ع)صورت می گیرد و از جمله فعالیت ها  می توان به دایر کردن و اداره ۴۰۰دارالقرآن کریم و موسسه قرآنی در داخل و خارج از کشور، اشاره کرد.

معاون فرهنگی و تربیتی جامعه المصطفی خاطرنشان کرد: از دیگر فعالیت های این مرکز می توان به فعالیت و اداره ۶۰ پایگاه و سایت قرآنی و انتشار ۱۸مجله قرآنی اشاره کرد.

وی با ذکر این مطلب که در راستای توسعه فعالیتهای قرآنی تفاهمنامههای بسیاری با موسسات داخل و خارج امضا شده است، گفت: از جمله برنامه‌های قرآنی، میتوان به حضور در شوراهای قرآنی کشور از جمله شرکت در کمیسیون‌های شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور که وابسته به شورای عالی انقلاب فرهنگی است اشاره کرد.

معاون فرهنگی و تربیتی جامعه المصطفی گفت : تربیت  ۳۲۵۶حافظ قرآن، ۱۲۸ حافظ نهجالبلاغه و ۶۳حافظ صحیفه سجادیه از جمله این برنامهها بوده است.

وی اظهارکرد: المصطفی در کنار طلاب و فضلا به تربیت و تعلیم خانوادهه،  فرزندان و همسران آنان نیز می‌پردازد که بخش عظیمی از این فعالیتها در این بخش بوده است.

معاون فرهنگی و تربیتی المصطفی اظهارکرد: بیستمین جشنواره قرآنی تاج افتخاری برای این جامعه قرآنی و اهل بیتی(ع) است که در این دو دهه گذشته هرسال یک جشنواره قرآنی را در کنار اهل بیت(ع) برگزار کردهایم.

وی در ادامه به فعالیت ها و اهداف این جامعه از برگزاری این جشنواره پرداخت و گفت: برآیند همه این برنامه ها قطعا اعتلای فرهنگ ناب قرآنی و اهل بیتی(ع) در سراسر جهان است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها