امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10151
تاریخ انتشار: 11:40 ق.ظ - چهارشنبه 2015/02/4
چاپ این نوشته
Share

مرکز خدمات حوزه‌ های علمیه همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه نقاشی با عنوان « فرزندان انقلاب» و مقاله‌نویسی با عنوان «نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی» در سطح همسران طلاب برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری«حوزه»، معاونت فرهنگی و رفاهی مرکز خدمات حوزه‌ های علمیه همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه نقاشی با عنوان « فرزندان انقلاب» ویژه فرزندان طلاب خواهر و برادر و مسابقه مقاله‌نویسی با عنوان «نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی» در سطح همسران طلاب سراسر کشور برگزار می کند

هیئت داوران این مسابقه از بین آثار ارائه شده  از ۲۰ اثر برگزیده تقدیر می‌کند و همچنین به ۳ اثر برتر این مسابقات جایزه ویژه اهدا می‌کند.

تصاویر باید از طریق پست الکترونیکی به صورت فایل  Jpg و حداکثر حجم ۲ مگابایت و مقالات به صورت فایل Pdf به ایمیل Farhangirefahi@csis.ir  و تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ به این معاونت ارسال شود.

 شایان‌ذکر است ارسال نام و نام خانوادگی، کد مرکز خدمات سرپرست و سن شرکت کنندگان به همراه آثار ارسال شده ضروری است و موضوع نقاشی‌ها و مقالات باید متناسب با دهه فجر باشد و همچنین شرکت در مسابقات برای خانواده طلاب سراسر کشور اعم از شاغل و غیر شاغل، شیعه و سنی آزاد است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها