امروز: جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
کد خبر: 10041
تاریخ انتشار: 12:03 ب.ظ - شنبه 2015/01/31
چاپ این نوشته
Share

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت پیروزی اخیر حزب‌الله در برابر رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری مباحث به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن بیانیه مجمع تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت پیروزی اخیر حزب الله در مزارع شبعا به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

“واعدوا لهم ما استطعتم من قوۀ و من رباط الخیل ترهبون به عدو الله وعدوکم …”

و هر چه در توان دارید از نیرو و اسب‌های آماده بسیج کنید تا با این (تدارکات) دشمن خدا و دشمن خودتان را بترسانید ….

بعد از اینکه خبر تجاوز رژیم صهیونیستی به کشور محبوب لبنان، آن هم در میان درگیری‌های طایفه ای و جنگ‌های به وجود آمده توسط جریان‌های تکفیری در این مرحله از تاریخ منطقه را شنیدیم، مطمئن بودیم که وعده پیروزی الهی بر دشمن و نقشه‌های کشورهای غربی و هم پیمانان آنان به فضل و همت و اراده مردان شجاع و قهرمان حزب الله و فداکاریهای مقاومت اسلامی محقق خواهد شد.

کاملا مطمئن بودیم که عملیات تجاوزکارانه صهیونیستی تکفیری در محور شبعا و مزارع آن و به‌طور کلی جنگ علیه لبنان به منظور تصفیه قضیه فلسطین و توجیهی برای ضربه زدن به مقاومت و حزب‌الله قهرمان بوده و بر اساس طرح‌های صهیونیستی آمریکایی صورت گرفته است و به نظر می رسد رژیم متکبر صهیونیستی گاهی شکست هایی را که قبلا متحمل شده است فراموش می کند و در نتیجه با قهرمانی‌های مردان شجاع حزب الله که برای بیرون راندن دشمن صهیونیستی با هم متحد شده‌اند، ناامید و شکست خورده از میدان جنگ می گریزد.

امروز نیز دنیا شاهد است که تفنگ‌های مردان حزب الله به فضل خداوند در عملیات قهرمانانه مزارع شبعا و به حرمت شهدای قنیطره با هم متحد شدند و به یاری خداوند این مزارع گورستان صهیونیست‌های متجاوز خواهد شد.

مجمع تقریب مذاهب اسلامی تجاوزهای رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم و بر تحقق فرامین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حفظه الله) مبنی بر مسلح کردن مردم در کرانه باختری و حمایت از مقاومت تأکید می کند.

مجمع تقریب مذاهب این پیروزی مبارک در منطقه شبعا و مرزهای لبنان را به حزب‌الله قهرمان و رهبر فرزانه و شجاع آن، سیدحسن نصرالله و نیروهای مقاومت تبریک می گوید و از همه گروه‌های فلسطینی و نیروهای مقاومت می خواهد تا برای مقابله با رژیم صهیونیستی با حزب الله در سنگری واحد بجنگنند و متحد باشند. پیروزی فقط از جانب خداوند شکست ناپذیر و حکیم است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها